מנדפי Capture Jet  |  תקרות מנדפות  |  MARVEL - ויסות אוטומטי של כמויות אוויר  |  מערכת ניטור שמן בתעלות  |  


 

 

דף הבית >> פתרונות ומוצרים >> פילטרים ואמצעים לסינון אוויר >> מסנני אוויר מכאניים
מסנני אוויר מכאניים
לרשותכם מבחר רחב של מסנני אוויר מכאניים המתאימים ליישומים מגוונים:


מסנני
פייברגלס

מסנני פייברגלס (דוגמת אמרגלס) מסופקים במגוון גדול של משטחים וגלילים. כל מסנני הפייברגלס שאנו מספקים בנויים מסיבי זכוכית ארוגים, שכל אחד מצופה בג'ל דביק -המשפר באופן ניכר את יכולת הסינון של אבק וחלקיקים אחרים. המסננים צבועים בצד כניסתהאוויר באופן המקל על התקנתם במסגרות ובמערכות אחרות.

מפרט טכני

מסננים מיקרוניים 40 (דוגמת
Farr)

מסנני Multi-Pleat מתוצרת חברת Koch מתאימים לשימוש בכל מערכות הסינון: ביתיות, מסחריות ותעשייתיות . האיכות הגבוהה של מדיית הסינון ושטח הפנים המוגדל שלהם, מבטיחים יעילות גבוהה יותר ואורך חיים גדוליותר מאשר מסנני פייברגלס המיועדים לשימוש חד-פעמי.

מסופקים במידות סטנדרטיות ובמידות מיוחדות – על-פי דרישות הלקוח.

תקני יעילות

יעילות מולטי-פליט 40 ע"פ תקן ASHRAE 52.2 =
MERV 7.

יעילות ממוצעת לאבק אטמוספרי ע"פ תקן ASHRAE 52.1: AADS (Average Atmospheric Dust Spot) = 25-30%
מפרט טכני


מסנני שקים

מסנני Multi-Sak של חברת Koch מתאימים למרבית מערכות הסינון הדורשות יעילות בינונית וגבוהה, בעלות מהירויות פנים שבין 500 רמ"ד (cfm) ל-3000 רמ"ד – והם מוצעים במגוון רחב של עיצובים ומודלים, ביעילויות המשתנות בין 20% ל-90%.

מגוון רחב זה הופך את השימוש במסנני מולטי-שק לוורסטילי ביותר ומתאים כמעט לכל יחידת טיפול באוויר (יט"א) מסחרית או תעשייתית, והם נמצאים כיום בשימוש בעשרות אלפי אתרים בכל רחבי העולם - בבתי חולים, מפעלי רכב, בנייני משרדים, אוניברסיטאות, מפעלי תרופות ועוד.

מפרט טכני

 


מסנני מיני-פליט (טובלרון)

מסנני DuraMax של חברת Koch הינם מסננים קשיחים ועמידים במיוחד, בעלי שטח פנים גבוה, המתוכננים לביצועים מקסימאליים ואורך חיים גבוה גם בסביבות עבודה קשות - ומהווים פתרון אופטימאלי למערכות סינון בעלות מהירויות גבוהות וספיקות אוויר משתנות.
הטכנולוגיה הייחודית של חברת Koch והעיצוב המיוחד של מדיית המיני-פליט מקנים למסננים אלה יכולות מצוינות של מפל לחץ נמוך ויעילות גבוהה (מסנן במידות נומינאליות של 30*60*60 ס"מ יכול להכיל כ-380 מ"ר של חומר סינון) – תוך השגת חיסכון ניכר בעלויות האנרגיה.

מסנני דורה-מקס מוצעים בשלוש מידות סטנדרטיות ( 30*60*60, 30*60*50 ו-30*60*30 ס"מ) ובחמש דרגות יעילות (98,85,75,65 ו-98%) על-פי תקן ASHRAE.

מסנני 
HEPA

מסנני  BioMax של חברת Koch מאפשרים את רמת הסינון הגבוהה ביותר הקיימת כיום בעבור אפליקציות מוסדיות, מסחריות ותעשייתיות - High Efficiency Particulate Air Filters. מסננים אלה נמצאים בשימוש נרחב בבתי חולים, חדרים נקיים, מפעלי תרופות וסביבות אחרות בהן אוויר נקי הינו מרכיב קריטי בהגנתם של אנשים, תהליכים וציוד.

מסנני HEPA מסופקים ברמות יעילות של 99.97%, 99.99% ו-99.999% לחלקיקים בגודל של 0.3 מיקרון, ומיוצרים הן במסגרות של פח מגולוון (UL Class 1) והן במסגרות העשויות לוחות עץ (UL Class 2).

 

אייר-סי-טק בע"מ ת.ד. 445 גבעת השלושה 48800 טל. 03-9030777  פקס 03-9030778 info@airctech.co.il

לייבסיטי - בניית אתרים