מנדפי Capture Jet  |  תקרות מנדפות  |  MARVEL - ויסות אוטומטי של כמויות אוויר  |  מערכת ניטור שמן בתעלות  |  


 

 

דף הבית >> פתרונות ומוצרים >> מטהרי אויר אלקטרוניים

מטהרי אוויר אלקטרוניים

באוויר החופשי "מרחפים" חלקיקים מסוגים ובגדלים שונים - חלקיקי עשן, חידקים, חלקיקי אבק וחלקיקים אחרים, אשר מרביתם כלל אינם נראים לעין. חלקיקים אלה עלולים לשאת מזהמים שונים הפוגעים בבריאותם של מי שנושמים אותם.

השימוש במטהרי אוויר מקצועיים מאפשר סינון איכותי ויעיל ביותר של חלקיקים אלה והקטנת הסיכונים הכרוכים בנשימתם:

באמצעות מפוח מוסט האוויר ליחידת "קדם מסנן" בה מסולקים ממנו החלקים הגדולים, וממנה לתא השיקוע האלקטרוסטאטי שהוא המסנן הראשי במערכת. החלקיקים המרחפים עוברים דרך שדה חשמלי בו הם מוטענים חשמלית. החלקיקים המוטענים עוברים לאזור השיקוע שבו כל לוחית שנייה טעונה במטען הזהה לזה של החלקיקים ודוחה אותם. סדרת הלוחיות הנוספת מוארכת, דבר המביא למשיכת החלקיקים ושיקועם על גבי הלוחיות. שארית האוויר, מסונן ביעילות של עד 99% ממזהמים עד גודל של 0.01 מיקרון, מוחזר אז לחדר, למפעל או לבניין.

Air-C-Tech מיבאת ומשווקת בישראל מגון רחב של מטהרי אוויר אלקטרוניים המותאמים לסביבות ביתיות ועסקיות תוצרת חב' Trion (ארה"ב).

 

לריכוז המפרטים הטכניים של כל הדגמים המופיעים מטה - ליחצו כאן
אא

דגם  Executive - Console 250

מטהר אוויר אלקטרוני הניצב על הרצפה. מנקה את האוויר מכל החלקיקים המרחפים, לרבות עשן סיגריות, אבק אטמוספרי, בקטריות, וירוסים, קרדית האבק וכו'. אידיאלי למעשנים במשרד ובבית. חובה לאלרגים. ניתן לניוד מחדר לחדר. תוצרת חברת Trion (ארה"ב).

מפרט טכני
אא

דגם FM1000

דגם זה תוכנן במיוחד לטיהור האוויר במסעדות, בארים, משרדים, חדרי ישיבות, חדרי מחשבים, פינות המתנה ופינות עישון. בזכות העיצוב החכם שלו מתאים מטהר זה לפנלים תקרתיים במידות סטנדרטיות של 60*60 ס"מ.

מפרט טכני
אא

דגם Space Saver

דגם המעוצב להתקנה על תקרה סולידית או בתוך תקרה מונמכת.
כאשר הוא מותקן על תקרה מונמכת הוא בולט פחות מ-10 ס"מ אל תוך חלל החדר ומותאם לפנל תקרה סטנדרטי במידות 60 * 60 ס"מ.

מפרט טכני
אא

Supreme 1100/2200 דגמי

דגמי ה-Supreme 1100 (בתמונה השמאלית) ו-2200 של חברת Trion מתאימים לפאבים, ברים, מועדונים, מסעדות, משרדים ואזורים אחרים בהם יש לטהר כמויות גדולות של אוויר. שני הדגמים נותנים פיזור מאוזן של האוויר מכל צידי המכשיר.

מפרט טכני
אא

דגם Eagle 2

מטהר אוויר אלקטרוני תוצרת Air-C-Tech המיועד להתקנה בתעלת מיזוג מרכזית. במקומות בהם קיימת מערכת מיזוג אוויר מרכזית, Eagle 2 הוא הפתרון היעיל ביותר שכן הוא עושה שימוש במפוח של המזגן ומטהר את כל האוויר העובר במערכת (אוויר חוזר ו/או אוויר צח). דגם זה מיוצר גם במידות מיוחדות לספיקות אוויר של 10,000 מק"ש ומעלה.

למידע נוסף - אנא פנו אלינו בטלפון 9030777 - 03

אייר-סי-טק בע"מ ת.ד. 445 גבעת השלושה 48800 טל. 03-9030777  פקס 03-9030778 info@airctech.co.il

לייבסיטי - בניית אתרים