מנדפי Capture Jet  |  תקרות מנדפות  |  MARVEL - ויסות אוטומטי של כמויות אוויר  |  מערכת ניטור שמן בתעלות  |  


 

 


  מנדפים חכמים של Halton

תוך שימוש בטכנולוגיות מן המעלה הראשונה ומומחיות רבה, Halton מתמקדת בפיתוח מערכות ייחודיות שמספקות פתרונות חוסכי אנרגיה ללכידה של חום ואדים הנפלטים בתהליכי הייצור במטבח המקצועי. מערכות אלה מבטיחות סביבה תרמית נוחה ופרודוקטיבית יותר תוך הפחתה בעלויות התפעול.

טכנולוגיית Capture Jettm של Halton היא הטכנולוגיה היחידה המסוגלת להפחית את הוצאות האנרגיה במטבח המקצועי ב-30% או יותר ללא התפשרות על איכות האוויר בסביבת העבודה במטבח. על-ידי שיפור ביעילות הכוללת של מערכת האוורור ניתן לחסוך הן בעלויות ההקמה והן בעלויות התפעול, תוך העלאת הפרודוקטיביות של העובדים באמצעות שיפור תנאי האקלים במטבח.


מנדפי Capture Jettm של חברת Halton מונעים מאדי החום ומזהמים שונים הנוצרים על-ידי ציוד הבישול להתפשט לאזור העבודה, וזאת באמצעות סילוני אוויר ייחודיים אשר דוחפים את זרמי החום לכיוון הפילטרים המותקנים במנדף. שיטה ייחודית זו מאפשרת שימוש בספיקת אויר נמוכה מהמקובל במנדפים אחרים, באופן התורם להקטנה של 30% לפחות בספיקות האוויר וחיסכון משמעותי בעלויות האנרגיה השוטפות.

מנדפי Capture Jettm כוללים מסנני שומנים מולטי-ציקלוניים דגם KSA, אשר מסלקים 95% מחלקיקי השמן אשר גודלם 8 מיקרון ויותר, וכן מערכת נוחה לבדיקה ולאיזון של ספיקות האוויר.

כל המנדפים של Halton מסופקים עם דמפרים על צווארוני היניקה, ברז לריקון אגן השמן, פטמות למדידת ספיקות/מפל לחץ וגופי תאורה פלורוסנטיים משוקעים (IP54) המספקים כ-500 Lux על-פני משטח העבודה.
קישורים:

צפייה באנימציה

מפרט טכני וחתך (עברית)

וידאו: הדמייה תרמית של טכנולוגיית Capture Jettm (קובץ zip 18 MB )

מפרט טכני (אנגלית)  

מנדף דגם KVF בפעולה

  מנדפי UV-C של Halton

מנדפי  Capture Jettm של Halton כוללים גם אופציה מובנית לשילוב מערכת ה-Capture Ray, אשר חושפת את אדי השמן הנוצרים בתהליכי הבישול לקרני UV המפרקות את מולקולות השומן לחלקיקים לא-מזיקים וקטנים יותר, אשר נפלטים החוצה עם האוויר ומותירים את תעלות הפח נקיות משמן. 

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת זו מקנה יתרונות רבים, וביניהם:

♦ שיפור הבטיחות במטבח והגנה מפני שריפות
♦ היגיינה משופרת וחיסכון בעלויות ניקוי התעלות
♦ הקטנה משמעותית בפליטת ריחות מהמטבח
♦ עלויות אחזקה מופחתות והחזר השקעה מהיר
♦ תנאי עבודה נוחים יותר ותפוקה מוגברת במטבח

קישורים:

מפרט טכני

אייר-סי-טק בע"מ ת.ד. 445 גבעת השלושה 48800 טל. 03-9030777  פקס 03-9030778 info@airctech.co.il

לייבסיטי - בניית אתרים