בדומה לכל סוג אחר של מסעדות, גם מסעדות פועלים מחויבות בחוק בהתקנתה של מערכת מנדפים בשטח המטבח. מערכת זו מיועדת לצרכי סינון עשן ונידוף ריחות בישול, טיגון או אפייה והיא מותקנת בנקודות מרכזיות שונות בסביבת המטבח.

מערכות מנדפים משלב התכנון ועד התחזוקה השוטפת – מה חשוב לדעת?

התקנתה של מערכת מנדפים למסעדות פועלים היא פעולה המיושמת על ידי חברות מנוסות העוסקות ומתמחות בהליכי תכנון, ייצור, התקנה ותחזוקה של מערכות סינון אוויר. מערכות המנדפים המיועדות לכל סוגי המטבחים התעשייתיים, לרבות, מטבחים הממוקמים בשטח מסעדת פועלים כזו או אחרת,  הן מערכות המיוצרות מחומרי גלם שונים כגון: פח מגולוון, נירוסטה, פלדה וכדומה. מערכות אלו משלבות בתוכן מערכת ייעודית לסינון אוויר והן חייבות לעמוד בתקן המחייב של משרד הבריאות, המשרד לאיכות הסביבה ומכון התקנים הישראלי.

השוק המנדפים קיימים מספר סוגים שונים של מערכות מנדפים למסעדות, כאשר תצורת המערכת נקבעת בהתאם לגודל המקום ובהתאמה מלאה לצרכי בית העסק. בין יתר סוגי המערכות תוכלו למצוא מערכת מנדפים דגם אינדוקטיבי הנחשבת למערכת המותאמת ביותר לפעילותם מטבחים במסעדות.

במידה וגם אתם מעוניינים להתקין מערכת מנדפים למסעדות פועלים או לכל סוגי המסעדות האחרות, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה להיוועץ עם אנשי מקצוע מנוסים בתחום מערכות סינון האוויר. ההיוועצות המוקדמת, תאפשר לכם לבחון את כל האפשרויות הטכניות העומדות לרשותכם לצורך התקנתה של המערכת ותבטיח לכם את התקנתה של מערכת המותאמת לכל צרכי העבודה הספציפיים של המטבח אותו אתם מנהלים.

בורגר שרונה תל אביב

מערכת מנדפים המותאמת למסעדות פועלים

תפריטי האוכל של רוב  מסעדות פועלים בישראל מבוססים על הבישול הביתי המורכב בין היתר ממאכלים מטוגנים לצד תבשילי קדירה ובשר/דגים על האש. כפועל יוצא מכך, מטבחים במסעדות פועלים הם מטבחים פעילים במיוחד ולכן קיימת חשיבות רבה להתאמתה של מערכת מנדפים אשר תוכל לעמוד בעומסי העבודה הממושכים ולספק מענה רציף בכל הנוגע לסינון העשן ונידוף הריחות העולים משטח המטבח בזמן הכנת האוכל.

אצלנו בחברת AIR C TECH, תוכלו ליהנות מפתרונות איכותיים בכל הנוגע להתקנת מערכת מנדפים למסעדות פועלים. למידע נוסף בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

סגירת תפריט