אחד הדברים החשובים בכל עסק בתחום המזון זה התקנת מנדפים אשר יאווררו את אדי הבישול והעשן הריחות שעולים בעת הצלייה או הטיגון במטבח. את המנדפים יש להתקין במטבח של העסק ע"י איש מקצוע מנוסה, על  מנת שאדי הבישול או הטיגון והריחות השונים לא יתפזרו אל שאר חללי המסעדה.

  • מתי יש להתקין את המנדפים?

את המנדפים יש להתקין בטרם תחילת העבודה במכשירים השונים במטבח, וזאת על מנת שבעת הצלייה או הטיגון ניתן יהיה לסנן את הריחות והאדים השונים אשר נוצרים כתוצאה מפעולות אלו. את המנדף יש להתקין בהתאם לתקנים המקובלים ובהתאם לאישור שירותי הכבאות. ההתקנה עצמה נעשית באמצעות בעל מקצוע עם ניסיון בתחום.

  • מי מחויב בהתקנת מנדפים?

כל עסק בתחום האוכל מחויב בהתקנת מנדפים במטבח בהתאם לחוק. אך חשוב שהמנדפים יותקנו ע"י איש מקצוע מנוסה ומקצועי על מנת שיוכלו לעבוד כהלכה ובצורה יעיל וחסכונית. בנוסף לכך, על המנדפים להיות בהתאם לתקנים המקובלים וכן לקבל את אישור שירותי הכבאות, אחרת העסק לא יוכל לקבל רישיון לעסק.

  • חשיבות התקנת מנדפים במטבח

באמצעות התקנת מנדפים בצורה מקצועית ניתן ליהנות מזרימה אחידה של אוויר במפתח ובחלל המנדף. כלומר זרימה מספקת והשימוש חסכוני ויעיל יותר. התקנה נכונה ומקצועית מייצרת סביבת עבודה נעימה, נקייה ואיכותית. בנוסף לכך ניתן  לנצל בצורה יעילה יותר את האנרגיה. המנדפים עוזרים לסלק את ריחות אדי הבישול ועשן הגריל מהמטבח, דרך תעלות האוורור וזאת מבלי לסכן את בריאות העובדים או פגיעה במפגעי תברואה ובטיחות. התקנת מנדפים חשובה לא רק לפני פתיחה של עסק בתחום האוכל אלא גם בעת שינוי מיקום העסק. ללא התקנה נכונה ומקצועית של מנדפים במטבח עלול המטבח להתמלא בעשן וריחות לא נעימים של בישול אשר יתפשטו ברחבי המסעדה. מעבר לכך, ללא התקנת מנדף מנדפים מקצועיים העסק לא יוכל לקבל את רישיון העסק.

  • התקנת מנדפים עם איירסיטק

עומדים להיכנס למטבח חדש או לעבור למקום חדש, אחד הדברים החשובים שאתם צריכים לעשות בטרם התחלת העבודה במטבח הוא התקנת מנדפים. עם איירסיטק תוכלו לקבל התקנה מקצועית של מנדפים בהתאם לחוק. כמו כן, באיירסיטק מותאמים המנדפים לצרכי העסק.

מחויבותנו לשירות מעולה ללקוחותינו הנבחרים מבטיחה ללקוח הנהנה מאחזקה שוטפת עדיפות וקדימות בכל עת – לרבות הענות מיידית גם במקרה של תקלה בלתי מתוכננת המחייבת טיפול מהיר בזמן אמת.

לקבלת הצעת מחיר להתקנת מנדפים, התקשרו עוד היום לאיירסיטק בטלפון: 03-9030777

  • סוגי התקנות מנדפים
סגירת תפריט