מתכננים להפעיל מטבח חם בסדר גודל כזה או אחר בשטח הבר/פאב? זה הזמן ללמוד ולהבין אודות  חשיבותה של מערכת מנדפים לברים.

על מנת לקבל רישוי עסק לבר ו/או פאב שבשטחו פועל מטבח האחראי להוצאת מנות אוכל לאחר טיגון, בישול ואפייה, תדרשו להתקין מערכת מנדפים לברים העומדת בכל דרישות התקן של משרד הבריאות, המשרד לאיכות הסביבה והגורמים הרלוונטיים להנפקת רישיון לעסקים.

מספר מילים על מערכת מנדפים לברים

מערכת המנדפים המיועדת למטבחים הפועלים בשטח ברים ו/או פאבים, היא למעשה מערכת ייעודית שמטרתה לסנן עשן העולה מהמטבח ובכך לנדף ריחות בישול, טיגון וכדומה. במערכות אלו משולבות מערכות סינון אוויר והן מיוצרות מחומרי גלם שונים כגון: פלדה, נחושת, פח מגולוון ונירוסטה, כאשר  גודל המערכת וצורתו חייבים להיות מותאמים לגודל שטחו של המטבח. חשיבותה של המערכת נובעת גם על רקע הצורך בעמידה בתנאים המחייבים על פי חוק וגם על רקע חשיבותה בכל הנוגע לשמירה על בריאות עובדי המטבח והלקוחות המבלים במקום.

תכנון מערכת מנדפים לברים – מה חשוב לדעת?

הליך תכנון והתקנה מקצועי של מערכת מנדפים לברים, פאבים וכדומה, מאפשרת לכם ליהנות ממספר יתרונות מובהקים הכוללים:

  • מערכת מנדפים מתקדמת מסוגה המותאמת לכל צרכי תפעול המטבח
  • מערכת מנדפים העומדת בכל דרישות התקן הנדרשות על ידי משרד הבריאות, המשרד לאיכות הסביבה והיחידות לרישוי עסקים הפועלות מטעם הרשויות המקומיות שבשטחן פועל הבר/פאב
  • מערכת נוחה לתפעול ותחזוקה שוטפת

ויתרונות נוספים המתאפשרים אך ורק לאחר קבלת ייעוץ מקצועי מטעם אנשי מקצוע העוסקים ומתמחים בהליכי תכנון, התקנה ותחזוקה של מערכות מנדפים לכל סוגי המטבחים.

AIR C TECH – המומחים למנדפים מאז 1996

אצלנו בחברת AIR-C-TECH, תוכלו למצוא את הפתרונות המתקדמים ביותר לצורך התקנת מנדפים למטבחים תעשייתיים בכלל ומערכות מנדפים לברים בפרט. לרשותנו, התמחות רבת שנים בתחום הנדסת איכות אוויר, כאשר כל מערכות המנדפים המתוכננות ומותקנות על ידינו מתאפיינות ביעילות אנרגטית והן עומדות בכל דרישות התקן הנדרשות.

לתיאום פגישת ייעוץ עם צוות המומחים שלנו להתקנת מנדפים, חייגו עכשיו: 03-9030777

סגירת תפריט