בתי מלון, בדומה לכל מתחם אירוח אחר בו פועל מטבח תעשייתי, מחויבים (על פי חוק) בהתקנתה של מערכת מנדפים העומדת בכל התקנות והדרישות של משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה. מערכת מנדפים לבתי מלון היא למעשה מערכת ייעודית לסינון אוויר, המותקנת בשטח המטבח וחדרי האוכל ומטרתה לסנן את העשן העולה משטח המטבח בזמן הכנת האוכל.

מערכת מנדפים לבתי מלון – מה חשוב לדעת?

מנדפים לבתי מלון נועדו לנקז את עשן הבישול, הצלייה והטיגון (כולל ריחות) העולה משטח המטבח התעשייתי הפועל בשטח המלון, ובכך למנוע את התפשטותו בחלל המטבח ובסביבת חדרי האוכל המשרתים מאות עד אלפי אורחים. מערכות מנדפים המותקנות בבתי מלון, הן ברוב המקרים מערכות מסועפות ומתקדמות מסוגן, וזאת לנוכח הפעילות המרובה של המטבחים התעשייתיים בבתי מלון האמונים על הסעדתם של מאות ואף אלפי אורחים מסביב לשעון. חשוב לציין שגודל המערכת נקבע בהתאם לגודל המטבח וחדרי האוכל המצויים בשטח המלון ובהתאם להיקף פעילותו של המטבח.

אינטל פתח תקווה

סוגי מנדפים לבתי מלון

מנדפים המיועדים לסביבת המטבח וחדרי האוכל במלונות, משלבים בתוכם מערכת לסינון וטיהור אוויר האחראית למעשה על תהליך הסינון ופליטת האוויר לשטח החלל ו/או מחוץ למבנה בו מותקנת מערכת המנדפים, וזאת בהתאם לסוג המערכת: מערכת מנדפים עם ארובה (הפולטת את האוויר מחוץ למבנה) ו/או מערכת מנדפים ללא ארובה (הפולטת את האוויר המסונן לחלל. בבתי מלון, המערכות המותקנות במטבחים המרכזיים ובחדרי האוכל הן ברוב המקרים מערכות עם ארובה, כאשר במטבחי חוץ הפועלים בשטח המלון ניתן להתקין מערכות ללא ארובה.

AIR C TECH – המומחים למנדפים

אנחנו בחברת AIR C TECH , מתמחים בהליכי תכנון והקמה של מערכות מנדפים לבתי מלון. המערכות המשווקות ומותקנות על ידינו, עומדות בכל דרישות התקן והתקנות המחייבות בחוק והן מותאמות לצרכי עמידה בעומסי עבודה גבוהים וממושכים. בנוסף לשירותי ההקמה, אנו מאפשרים ללקוחותינו ליהנות משירותי תחזוקת מנדפים. שירותים אלו נועדו להבטיח את פעילותה התקינה והשוטפת של המערכת ובכך להבטיח יעילות אנרגטית וסביבת עבודה נקייה בסביבת המטבח. לפרטים נוספים בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

סגירת תפריט