מנדף לסושיה הוא למעשה מנדף תעשייתי המיועד לצרכי סינון וסילוק ריחות עשן העולים בסביבת המטבח בזמן הכנת מגשי הסושי השונים. מערכת מנדפים לסושיות, בדומה לכל מערכת מנדפים אחרת המיועדת למטבחי מסעדות וכדומה, חייבת לעמוד בדרישות התקן של משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה, וללא התקנתה לא יינתן רישיון עסק למקום.

סוגי מנדפים לסושיות

כיום, תוכלו למצוא היצע הולך וגדל של מנדפים לסושיות, כאשר את סוגי המנדפים השונים נהוג לסווג על פי חומרי הגלם מהם מיוצרת המערכת ועל פי תצורת המערכת. בין יתר חומרי הגלם המשמשים לצורך ייצור מערכות מנדפים ניתן למצוא: מנדף פלדה, מנדף נירוסטה, מנדף פח מגולוון, מנדף נחושת ועוד. בכל הנוגע לתצורת המערכת תוכלו למצוא מנדפים בדגם מלבני, טרפז, משופע ומנדפים בדגם אינדוקטיבי. בחירת סוג המנדף למטבח הסושיה, חייב להיעשות בהתאמה מדויקת לגודל המטבח והיקף הפעילות בו, כאשר ברוב המקרים מומלץ לבחור במערכת מנדפים חזקה המסוגלת לעמוד בעומסי עבודה גבוהים לאורך זמן.

תכנון מנדפים לסושיות – מהיכן מתחילים?

תכנון מנדפים לסושיות חייב להתבצע על ידי חברות מובילות בתחום, וזאת על מנת להבטיח לעצמכם הליך תכנון מקצועי במסגרתו מושם דגש על כל הדגשים המקצועיים המחייבים על פי חוק ועל כל ההיבטים הנדרשים להתקנתה של מערכת מנדפים פונקציונאלית המותאמת לצרכי בית העסק.

אצלנו בחברת AIR C TECH, תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה במסגרת הליכי תכנון והתקנה של מערכות מנדפים מתקדמות המיוצרות על ידי החברות המובילות בתחום. שירותי הייעוץ שלנו מוענקים לבעלי סושיות בכל רחבי הארץ והם מיושמים על ידי נציגי שירות מיומנים המבקרים באופן פיזי במבנה המיועד להתקנת מנדפים.

בנוסף לשירותי הייעוץ, התכנון וההתקנה, אנו מספקים גם שירותי תחזוקה לכל סוגי מערכות המנדפים המשווקות ומותקנות על ידינו. במסגרת שירותי התחזוקה אנו מציעים לקהל לקוחותינו: החלפה חודשית של מסננים ופילטרים, שטיפת תאי שיקוע אחת לחודש, בדיקת תקינות חצי שנתית ועוד.

סגירת תפריט