פיצריות, בדומה לכל בית עסק העוסק בהכנת אוכל במקום, מחויבות על פי חוק בהתקנתה של מערכת מנדפים המיועדת לצרכי סינון עשן וריחות העולים בזמן הכנת האוכל. יחד עם זאת, סוג המנדף וגודלו, חייבים להיות מותאמים לגודל המטבח והיקף הפעילות בו.

כיצד בוחרים מנדף למטבח הפיצרייה?

מנדפים לפיצריות הם למעשה מערכות לסינון עשן וריחות העולים בסביבת המטבח במהלך הכנת הפיצות בתנורים. מערכות אלו מיוצרות מחומרי גלם שונים והן משלבות בתוכן מסננים שונים המיועדים לצרכי יניקת עשן ונידוף ריחות. בחירת המנדף חייבת להיעשות בראש ובראשונה בהתאם לצרכי הפיצרייה, כאשר בין יתר הפרמטרים המשפיעים על הבחירה נכללים: גודל הפיצרייה ושטח המטבח, היקף פעילותה של הפיצרייה ועומסי העבודה והתכונות הייחודיות של המנדף כגון: מסננים לקליטת ריחות, הפעלה אוטומטית במקרי חירום וכדומה.

מנדפים לפיצריות

חשיבותה של מערכת מנדפים לפיצרייה

פיצריות, שעיקר פעילותן מתבססת על הכנת פיצות בתנורי ענק, מחויבות בהתקנת מנדפים לפיצריות לצורך קבלת רישיון עסק. מעבר לכך, חשיבותה של מערכת המנדפים במטבח הפיצרייה נובעת על רקע הצורך בסינון העשן והריחות העולים מהתנורים התעשייתיים שבמקום, כאשר פעולת הסינון שומרת על בריאותם של עובדי ולקוחות המקום. במקביל, פעולת הסינון מסייעת לשמירה על היגיינה בסביבת המטבח בכך שהיא מונעת הצטברות של כתמי שומן הנוצרים עקב ריבוי עשן.

AIR C TECH – המומחים לתכנון והתקנת מנדפים

אנחנו בחברת AIR C TECH, עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון, ייצור, התקנה ותחזוקה של מערכות מנדפים לכל סוגי המטבחים, לרבות, מערכות מנדפים לפיצריות. פתרונות השירות המוצעים על ידינו מותאמים לכל פיצרייה בהתאם לגודלה והיקף פעילותה, כאשר בין יתר סוגי המנדפים המשווקים על ידינו תוכלו למצוא גם מערכות חכמות המאפשרות לכם ליהנות מחיסכון אנרגטי ופתרונות תחזוקה נוחים וקלים לאורך זמן.

כל המנדפים המשווקים על ידינו, עומדים בכל דרישות התקן המחייבות של משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה והם מותאמים לכל בית עסק באופן פרטני בהתאם להליכי תכנון מקדימים. למידע נוסף על פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום מנדפים לפיצריות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן

סגירת תפריט