רוב המסעדות ובתי קפה משתמשים במסכי אוויר כפתרון אידיאלי לחיסכון באנרגיה בשל כמות הלקוחות העוברים ושבים במסעדה, שכן, דלת המסעדה נפתחת פעמיים רבות ויש צורך לווסת את הטמפרטורה באמצעות מסך אוויר למסעדה.

חסכוני בכסף ובאנרגיה

מסך אוויר למסעדה הינו מאוור מפוח אשר פונה כלפיי מטה המתוקן מעל לפתח הדלת. מסך אוויר נועד ליצור בידוד זמני בין פתחי החדרים הסגורים על מנת לשמור על הטמפרטורה הרצויה. כאשר דלת חיצונית רגילה להיפתח עשויה לסבול משינויי טמפרטורה כתוצאה של בריחה או חדירה של חום הגורם לפעולה מאומצת של גופי החימום והקירור ויצירת בזבוז אנרגיה – לשם כך, מסכי אויר הינו הפתרון המושלם ומזרים אוויר עם פתיחת הדלת ויוצר שכבת בידוד זמנית. בנוסף, תחזוקתו של מסך האוויר אינו דורש ניקיון בתדירות גבוהה מהרגיל או מסוים בשל היותו עושה שימוש באוויר בלבד ואינו מצריך חידוש במאגרי אנרגיה ומעורר מעט תקלות.

חשיבותו של מסך אויר למסעדה

בשל היותו יוצר בידוד איתן עבור העסק, דבר היוצר נוחות בחללים המחוממים והמקוררים וכתוצאה מכך היא שומרת על טמפרטורות אחידות לרווחה משותפת של העובדים והלקוחות. בנוסף, מסייע לעבודה באופן נמרץ יותר על מנת להגיע לטמפ' היעד שלהם, דבר המסייע בחיסכון באנרגיה וחשמל באופן ישיר עד כ 60% מההוצאות של העסק. כמו כן, גודלו ונפחו של מסך האוויר הינו קטן וקשה להבחין בנוכחותו ובכך משתלב היטב יחד עם העיצוב הכללי של החלל ואינו מהווה איזשהו מטרד אסתטי כלשהי. והדבר החשוב ביותר, מסך אוויר למסעדה תורם לאיכות הסביבה, כלומר הוא ידידותי לסביבה בשל היותם מצמצמים את צריכת החשמל, הם מצמצמים את עוצמת עבודתו של המזגן ומפחיתים את שימוש בגזי המזגן. מכאן, נובע ייתרון משמעותי שמסייע ותורם לשמירה על סביבה נקייה יותר.

מסך אוויר למסעדה עם איירסיטק

אנו, חברת AirCTech מספקים ללקוחותיה מכלול רחב של שירותים מקצועיים החל מייעוץ מקצועי לבחירת הפתרונות המתאימים לדרישת הלקוח, בפרט מסכי אוויר למסעדה, דרך תכנון והקמה של מתקנים ייעודים ואספקת פתרונות משלימים המשתלבים במערכת האוורור והסינון הקיימות. כמו כן, יבוא ושיווק של חומרים איכותיים לשימוש שוטף ותחזוקה שוטפת של מערכות ומתקנים, וכן פתרונות תחזוקה נקודתיים למערכות קיימות. מחויבותנו לשירות מעולה ללקוחותינו המבטיחה אחזקה שוטפת וקדימות בכל עת.

מעוניינים במסכי אוויר לעסק שלכם? התקשרו עוד היום בטלפון 03-9030777  ונשמח לסייע לכם בכל שאלה בעזרת צוות המומחים שלנו.

סגירת תפריט